Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Rules
be: Правілы

en: Translate
be: Перакласці

en: You must select something to filter by.
be: Вы павінны абраць нешта для фільтру.

en: Multilingual - Internationalization
be: Шматмоўе - Інтэрнацыяналізацыя
