Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Translate
de: Übersetzen

en: You must select something to filter by.
de: Es muss ein Filterkriterium ausgewählt werden.

en: Multilingual - Internationalization
de: Mehrsprachig - Internationalisierung
