Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Filter
es: Filtro

en: Rules
es: Reglas

en: Translate
es: Traducir

en: You must select something to filter by.
es: Debe elegir algo por lo cual filtrar

en: Multilingual - Internationalization
es: Multidioma - Internacionalización
