Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Filter
et: Filtreeri

en: Rules
et: Reeglid

en: Translate
et: Tõlge

en: You must select something to filter by.
et: Palun vali, mille järgi filtreerida
