Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Filter
fi: Suodatus

en: Rules
fi: Säännöt

en: Translate
fi: Käännä

en: You must select something to filter by.
fi: Sinun on valittava suodatusehto.

en: Multilingual - Internationalization
fi: Monikielinen - Kansainvälistäminen
