Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: You must select something to filter by.
hy: Ֆիլտրացիայի համար Դուք պետք է ընտրեք ինչ-որ բան:
