Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Filter
ja: フィルター

en: Rules
ja: ルール

en: Translate
ja: 翻訳

en: You must select something to filter by.
ja: 絞り込み対象を選択する必要があります。

en: Multilingual - Internationalization
ja: 多言語 - 国際化
