Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Filter
jv: Saring

en: Translate
jv: Terjemahna

en: You must select something to filter by.
jv: Sampéyan kudu milih salah sijiné kanggo nyaring.
