Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Translate
lt: Versti

en: You must select something to filter by.
lt: Jūs turite pasirinkti pagal ką filtruoti.
