Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Rules
nl: Regels

en: Translate
nl: Vertalen

en: You must select something to filter by.
nl: Selecteer iets om op te filteren.

en: Multilingual - Internationalization
nl: Meertalig - Internationalisering
