Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Filter
pl: Filtr

en: Rules
pl: Reguły

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: You must select something to filter by.
pl: Należy podać kryterium filtrowania.

en: Multilingual - Internationalization
pl: Wielojęzyczność - Umiędzynarodowienie
