Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Filter
pt: Filtro

en: Translate
pt: Traduzir

en: You must select something to filter by.
pt: É obrigatório selecionar algo para filtrar.
