Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Filter
ro: Filtru

en: Rules
ro: Reguli

en: Translate
ro: Traducere

en: You must select something to filter by.
ro: Trebuie selectat ceva după care să se filtreze.
