Translatable Rules Actions Overview (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Filter
ru: Фильтр

en: Rules
ru: Правила

en: Translate
ru: Переводы

en: You must select something to filter by.
ru: Необходимо выбрать, что фильтровать.

en: Multilingual - Internationalization
ru: Многоязычный - Интернационализация
