Conditional Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Continue
fi: Jatka

en: Rules
fi: Säännöt

en: unlabeled
fi: ei etikettiä

en: The data to be compared, specified by using a data selector, e.g. "node:author:name".
fi: Vertailtava tieto, määriteltynä tiedonvalitsimen avulla, esimerkiksi "node:author:name".

en: Data value
fi: Tietoarvo

en: The value to compare the data with.
fi: Arvo johon tietoa vertaillaan.
