Conditional Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Rules
pl: Reguły

en: unlabeled
pl: bez etykiety

en: Data value
pl: Wartość danych

en: The value to compare the data with.
pl: Wartość do porównania z danymi.
