Conditional Rules (7.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Continue
fa: ادامه

en: Condition
fa: شرط

en: Rules
fa: قوانین

en: Data value
fa: مقدار داده

en: The value to compare the data with.
fa: مقداری که داده با آن مقایسه می‌شود.
