Conditional Rules (7.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Continue
oc: Contunhar

en: Rules
oc: Règlas

en: unlabeled
oc: sens etiqueta

en: The data to be compared, specified by using a data selector, e.g. "node:author:name".
oc: Las donadas a comparer, especificadas per l'utilizacion d'un selector de donadas, ex. "node:author:name".

en: Data value
oc: Valor de la donada

en: The value to compare the data with.
oc: La valor a comparer amb la donada.
