Conditional Rules (7.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Continue
pt: Continuar

en: Condition
pt: Condição

en: Rules
pt: Regras

en: unlabeled
pt: não rotulado

en: Data value
pt: Valor dos dados

[ctx: conditional rules]
en: Conditional
pt: Condicional

[ctx: conditional rules]
en: If
pt: Se

[ctx: conditional rules]
en: Else
pt: Senão

[ctx: conditional rules]
en: While
pt: Enquanto

[ctx: conditional rules]
en: (Else) If
pt: (Senão) Se
