Conditional Rules (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Continue
tr: Devam et

en: Condition
tr: Koşul

en: Rules
tr: Kurallar

en: unlabeled
tr: etiketsiz

en: The data to be compared, specified by using a data selector, e.g. "node:author:name".
tr: Karşılaştırılacak veri. Bir veri seçicisiyle belirtilir, örneğin "node:author:name".

en: Data value
tr: Veri değeri

en: The value to compare the data with.
tr: Verinin karşılaştırılacağı değer.
