Conditional Rules (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

[ctx: conditional rules]
en: Conditional
my: အခြေအနေ

[ctx: conditional rules]
en: If
my: အကယ်၍

[ctx: conditional rules]
en: Else
my: ထို့အပြင်

[ctx: conditional rules]
en: Switch
my: ပြောင်းလဲပါ

[ctx: conditional rules]
en: Case
my: အခြေအနေ

[ctx: conditional rules]
en: Default case
my: မူလ အခြေအနေ

[ctx: conditional rules]
en: While
my: စဉ်တွင်

[ctx: conditional rules]
en: (Else) If
my: (ထို့အပြင်) အကယ်၍

[ctx: conditional rules]
en: Condition set (rule)
my: အခြေအနေစု (စည်းမျဉ်း)
