Conditional Rules (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Condition
sv: Villkor

en: Rules
sv: Regler

en: unlabeled
sv: ingen etikett
