Conditional Rules (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Rules
nl: Regels

en: Data value
nl: Gegevenswaarde

[ctx: conditional rules]
en: Conditional
nl: Voorwaardelijk

[ctx: conditional rules]
en: Condition set (rule)
nl: Voorwaardeset (regel)
