Conditional Rules (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Continue
et: Jätka

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Condition
et: Tingimus

en: Rules
et: Reeglid

en: unlabeled
et: sildistamata
