Conditional Rules (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Continue
lt: Tęsti

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Rules
lt: Taisyklės

[ctx: conditional rules]
en: Conditional
lt: Sąlyginės

[ctx: conditional rules]
en: If
lt: Jei

[ctx: conditional rules]
en: Else
lt: Arba

[ctx: conditional rules]
en: Switch
lt: Pereiti

[ctx: conditional rules]
en: Case
lt: Būdas

[ctx: conditional rules]
en: Default case
lt: Pradinis būdas

[ctx: conditional rules]
en: While
lt: Iki kol

[ctx: conditional rules]
en: (Else) If
lt: (Arba) Jei

[ctx: conditional rules]
en: Condition set (rule)
lt: Būklės nustatymas (taisyklė)
