Rules diff (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Name
ast: Nome

en: Add
ast: Amestar

en: Count
ast: Cuenta

en: Line
ast: Llinia

en: Order
ast: Orde
