Rules diff (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Type
be: Тып

en: Remove
be: Выдаліць

en: Name
be: Імя

en: Add
be: Дадаць

en: Count
be: Колькасць

en: Line
be: Радок

en: Order
be: Парадак
