Rules diff (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Name
bg: Име

en: Add
bg: Добави

en: Count
bg: Брой

en: Order
bg: Поръчка
