Rules diff (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Name
bn: নাম

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Line
bn: লাইন

en: Order
bn: ক্রম
