Rules diff (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Name
bo: མིང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Count
bo: གྲངས

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Order
bo: གོ་རིམ
