Rules diff (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Name
ca: Nom

en: Add
ca: Afegeix

en: Count
ca: Quantitat

en: Line
ca: Línia

en: Order
ca: Ordre

en: Diff
ca: Diferència
