Rules diff (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Type
cy: Math

en: Remove
cy: Symud

en: Name
cy: Enw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Order
cy: Trefn
