Rules diff (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Name
da: Navn

en: Add
da: Tilføj

en: Count
da: Antal

en: Line
da: Linje

en: Order
da: Rækkefølge
