Rules diff (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Name
el: Όνομα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Line
el: Γραμμή

en: Order
el: Σειρά
