Rules diff (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Remove
eo: Forigu

en: Name
eo: Nomo

en: Add
eo: Aldonu

en: Count
eo: Kalkulo

en: Order
eo: Ordo
