Rules diff (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Name
et: Nimi

en: Add
et: Lisa

en: Count
et: Arv

en: Line
et: Rida

en: Order
et: Järjestus

en: Difference
et: Erinevused
