Rules diff (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Name
eu: Izena

en: Add
eu: Gehitu

en: Count
eu: Zenbatu

en: Order
eu: Ordena
