Rules diff (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Remove
fi: Poista

en: Name
fi: Nimi

en: Add
fi: Lisää

en: Count
fi: Laskuri

en: Line
fi: Rivi

en: Order
fi: Järjestys

en: Difference
fi: Ero
