Rules diff (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Name
fr: Nom

en: Add
fr: Ajouter

en: Count
fr: Décompte

en: Line
fr: Ligne

en: Order
fr: Ordre
