Rules diff (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: Name
gl: Nome

en: Add
gl: Engadir

en: Count
gl: Contar

en: Line
gl: Liña

en: Order
gl: Orde
