Rules diff (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: Name
gu: નામ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Line
gu: લીટી
