Rules diff (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Type
he: סוג

en: Remove
he: הסרה

en: Name
he: שם

en: Add
he: הוספה

en: Count
he: כמות

en: Line
he: שורה

en: Order
he: סידור

en: Diff
he: שינוי
