Rules diff (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Name
hi: नाम

en: Add
hi: जोड़ें

en: Count
hi: गुणांक

en: Line
hi: रेखा

en: Order
hi: क्रम
