Rules diff (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Name
hr: Naziv

en: Add
hr: Dodaj

en: Count
hr: Broj

en: Line
hr: Redak

en: Order
hr: Redoslijed
