Rules diff (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Name
hu: Név

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Count
hu: Mennyiség

en: Line
hu: Sor

en: Order
hu: Rendelés

en: Difference
hu: Különbség

en: Differences
hu: Különbségek
