Rules diff (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Remove
it: Elimina

en: Name
it: Nome

en: Add
it: Aggiungi

en: Count
it: Numero

en: Line
it: Riga

en: Order
it: Ordina
