Rules diff (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Remove
jv: Buwang

en: Name
jv: Jeneng

en: Add
jv: Tambah

en: Count
jv: Jumlah

en: Line
jv: Baris

en: Order
jv: Urutan
