Rules diff (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Line
ka: ხაზი
