Rules diff (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Count
km: រាប់

en: Line
km: ជួរ

en: Order
km: លំដាប់
