Rules diff (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: Diff
kn: ಡಿಫ್
